Suknie do sesji ciążowych

Na tę chwilę do wyboru posiadam pięć pięknych sukni ciążowych. Pierwsza bardziej magiczna, dzięki kolorowi polecana na sesje zdjęciowe, gdy w brzuchu czeka chłopczyk. Będzie pięknie wyglądać do sesji studyjnej jak i plenerowej. Jej rozmiar jest uniwersalny. Zapinana jest poprzez zawiązywanie wstążki pod linią biustu.

Druga narzuto-sukienka polecana jest przy sesjach studyjnych i w mieszkaniu. Koronka, z której wykonana jest sukienka pięknie podkreśla brzuch i jest wykonana z bardzo delikatnego materiału.

Dwie piękne eleganckie a zarazem delikatne suknie. Pięknie układają się na brzuchu i podkreślają jego kształty. Obie sukienki będą idealne na sesje w studiu jak i plenerze.

Krótsza niż powyższe, bordowa sukienka z romantyczną koronką. Idealna przy romantycznym klimacie sesji zdjęciowej. Pięknie podkreśla kształt brzuszka i jest bardzo kobieca.

Wianki do sesji zdjęciowych

Niebiesko-kremowy i kremowy z motylkami
Niebiesko-kremowy i kremowy z motylkami

Mały fioletowy i mały w stokrotki
Mały fioletowy i mały w stokrotki

Voucher prezentowy

Wcześniej vouchery prezentowe wysyłałam emailem do wydrukowania. Teraz taki oto piękny voucher wysyłam pocztą lub zapraszam do odbioru osobistego. Obdarowanie bliskiej osoby sesją zdjęciową jest nietuzinkowym i pięknym prezentem. Rodzaj sesji zdjęciowej jest dobierany indywidualnie. Są to sesje zdjęciowe w studiu, plenerze lub mieszkaniu. Jeśli szukasz niespotykanego, nadzwyczajnego prezentu na urodziny, święta Bożego Narodzenia, Dzień Kobiet, Walentynki oraz Dzień Chłopaka, to zapraszam do zakupienia Vouchera prezentowego na sesję zdjęciową. Prezent w postaci sesji zdjęciowej można również wykorzystać jako upominek podczas ślubu, w ramach podziękowania dla rodziców.

APARTAMENTY DO SESJI ZDJĘCIOWYCH

Teraz nie tylko proponuję sesję w plenerze i studiu, ale także zachęcam do wynajęcia apartamentu na sesję zdjęciową. Do wyboru macie dwa całkowicie inne wnętrza. Dla miłośników retro stylu wnętrz i stylu boho znajdzie się coś odpowiedniego. Sesje zdjęciowe wykonane w ciekawych, przytulnych wnętrzach zyskają dużo ciepła na zdjęciach i przyjaznej atmosfery podczas wykonywania sesji zdjęciowej. Apartamenty wynajmowane są na cały dzień, dlatego nie musimy śpieszyć się podczas wykonywania sesji zdjęciowej.

Apartament Casablanca
Apartament w stylu BOHO

Tak jak sami widzicie, dużo nowości. Zachęcam do korzystania z nich. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego.

Pozdrawiam i do zobaczenia na sesji zdjęciowej!