Cytadela

W weekend wybrałam się do Warszawy, aby przenieść się do świata fantasy. Festiwal Fantastyki Cytadela odbył się na terenie zabytkowej Twierdzy Modlin. Atrakcje wydarzenia odbyły się w dziedzińcu Garnizonu Modlin oraz w części najdłuższego budynku Europy. Poza spotkaniami autorskimi, prelekcjami i warsztatami na zewnątrz odbywały się inne atrakcje, między innymi koncerty, pokazy mody i konkurs cosplay.  

Noto zaczynamy!

To od czego zaczęłam, to sesje zdjęciowe najciekawszych postaci, które upatrzyłam podczas zwiedzania Garnizonu Modlin. Było ich bardzo dużo. Jestem fanką fantastyki i postaci z filmów Marvel-a. Na poniższych zdjęciach na pewno zobaczycie postacie takie jak: Predator, Spider man, elfka, Diabolina, Deadpool, Harley Quinn i wiele więcej.

festiwal

postapokaliptyczny

Rust Fest

oraganizowany przez Staling Design Studio

Rust Fest to impreza postapokaliptyczna rodem z pustkowi umarłego świata. Poniżej zobaczycie jak wyglądała wioska post-apo oraz pokaz Starling Design Studio zawierający fireshow.

pokaz mody

altergroup poland

pokaz mody alternatywnej

Altergroup Poland – społeczność skupiająca modelki, projektantów, wizażystów, fryzjerów, fotografów i sympatyków mody alternatywnej i modelingu alternatywnego, organizująca pokazy mody.

Doniatella Senkace

Sanna

Alona Zozulia

Cruella T’mon

Gedeon

Wulgaria

Alterego cytadela

konkurs cosplay

Na koniec mam dla Was konkurs na najlepszy kostium. Uczestnicy konkursu musieli odegrać scenkę opisującą swoją postać. Walczyli oni o nagrodę publiczności, cosplay i projekt własny.

  • “Nagrode publiczności” zdobył Predator
  • Nagrodę cosplay zdobyła Lara Croft
  • Nagrodę “Projekt własny” zdobyła Lady Cthulhu

Na koniec mam dla Was parę dodatkowych ujęć na których zobaczycie pozostałe postacie, które były podczas tegorocznej Cytadeli.

Zapraszam wszystkie osoby obecne na zdjęciach do pobierania swoich zdjęć.

Do zobaczenia na kolejnej Cytadeli!

Bardzo proszę o podpisywanie zdjęć:

“Fotograf: Monika Cyran www.monikacyran.pl”