Romantyczny wyjazd do zakopanego

Jeśli tutaj jesteście, to zapewne marzycie o romantycznym wyjezdzie we dwoje. Moja wycieczka do Zakopanego taka własnie była. Przepiękne 3 dni, w których było zwiedzanie jak i relaks.

1 dzień- Morskie oko, 2 dzień: Szczyrbskie Jezioro, 3 dzień: Romantyczne śniadanie w pięknej kawiarni z widokiem na góry i relaks w Piwnym Spa. 

Poniżej zobacycie fotorelacje z wycieczki z opisami 4 bardzo romantycznych atrakcji na wycieczkę we dwoje w Zakopanym i okolicach.

1 dzien – Morskie OKO

Po przyjeżdzie do Zakopanego wybraliśmy się odrazu na Morskie Oko. 3h trasy porządnie nas zmęczyło, ale był to miło spędzony czas. Piękne widoki na ośnieżone góry. W trasie na Morskie Oko zaczął padać grad co dodało większego uroku całej wycieczce. Dojście na miejsce było czasochłonne ale widoczek wynagradzał Nam cały trud podróży.  Na miejscu w schronisku polecam skosztować grzanego wina i szarlotki. Pyszne i ogrzewające!

2 dzien – Szczyrbskie jezioro

Piękny i romantyczny zakątek na słowacji. Tak można opisać Szczyrbskie jezioro. Jeśli mamy wiecej czasu , to w pobliżu ok. 1h drogi znajdują się  wodospady. Gdy nie mamy samochodu na szczyrbskie jezioro mozemy dostać się autokarem z zakopanego jadacym na Słowacką stacje kolejową. Tam wsiadamy w tzw. elektryczke (pociąg), który jedzie do szczyrbskiego jeziora. Na słowacji koniecznie polecam skosztować bryndzowych haluszek i Kofoli.

3 Dzien -romantyczna Kawiarnia 

Cafe Tygodnik Podhalański – przepiękna kawiarnia z jeszcze piekniejszym widokiem na góry. Bardzo dobre jedzonko. Polecam skosztować  mrożoną kawe z gałką loda. Na tarasie kawiarni znajduje się zapierający dech w piersiach widok na Tatry i panarome miasta.

Romantyczne Spa

w kozim mleku i płatkach róż

z dodatkiem pysznych czekoladek i szampana.

Marzycie o romantycznym relaksie we dwoje?

Polecam udać się do Beernarium Piwne Spa w Zakopanym. Pielęgnacja połączona z degustacją piwa, wina lub szampana. W piwnym spa możecie wybrać kąpiel w piwie, winie lub romantyczna kąpiel we dwoje w kozim mleku. Ja wybrałam kąpiel w kozim mleku z płatkami róż i było przepięknie. Wrażenia nie do opisania i na pewno zapadną długo w pamięci. Do tego bardzo relaksujący masaż całego ciała, przy którym można usnąć. A odpoczynek na sianie…. Myślę, że niektórzy z Was zapragną zrobić sobie takie posłanie w domu. Bardzo wygodne!
Polecam i Pozdrawiam Beernarium Piwne Spa Zakopane.

Tak zakończyła się Nasza wycieczka w Zakopanym. Pełen relaks w romantycznym otoczeniu pachnących kwiatów i świeczek. Trzy dni a tak dużo można zwiedzić z drugą połówką i równie bardzo można poddać się relaksowi, który zapamiętacie do końca życia!