loader image
OFERTA FOTOGRAFICZNA

OFERTA FOTOGRAFICZNA

SESJA PORTRETOWA

Zdjęcia na portale społecznościowe, do portfolio, wizerunkowe. Dysponuję studiem zdjęciowym oraz pokojem stylizowanym na apartament

SESJA WE DWOJE/NARZECZEŃSKA

Marzysz o pięknych zdjęciach ze swoją drugą połówką? Ta sesja jest właśnie dla Was. Zdjęcia są wykonywane w studiu lub plenerze.

CHRZEST i KOMUNIA

Zdjęcia z chrztu i komunii to wyjątkowa pamiątka szczególnie po latach to właśnie z perspektywy czasu widzimy jak zmieniają się nasze dzieci. Warto, więc zadbać, by zdjęcia z chrztu i komunii nie były przypadkowymi ujęciami, a obrazami, które niosą emocje i pozwalają poczuć aromat tego wyjątkowego dnia.

SESJA CIĄŻOWA

Ciąża, to piękny stan, ale niestety chwilowy, dlatego warto uwiecznić go na fotografiach. Taka sesja pomoże Ci zapamiętać ten czas jako coś wyjątkowego. Dysponuje pięknymi sukniami i wiankami.  Zdjęcia są wykonywane w plenerze, studiu lub pokoju stylizowanym na apartament.

SESJE KOBIECE/AKTOWE

Ta sesja zdjęciowa jest dla każdej kobiety, która marzy o pięknych zdjęciach ukazujących jej piękno. Do sesji zdjęciowej możliwa jest usługa makijażystki oraz stylistki. Sesje wykonywane są w studiu i plenerze.

SESJA NA WIECZORZE PANIEŃSKIM

Szukasz fotografa, który uwieczni nieziemską zabawe na Wieczorze Panieńskim? A może chcecie sprezentować solenizantce sesje zdjęciową z okazji Wieczoru Panieńskiego. Zapraszam!


DODATKOWO

Stylizacja

Posiadam sukienki ciążowe, rekwizyty do sesji zdjęciowych oraz dużo pięknych opasek i wianków. Współpracuję z florystkami.

Voucher na sesję zdjęciową

Chcesz sprezentować bliskiej osobie sesję zdjęciową? U mnie przy zakupie sesji prezentowej dostajesz piękny Voucher prezentowy.

MAKIJAŻYSTKA

Profesjonalny makijaż do sesji zdjęciowej.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU,
W SPRAWIE WYCENY USŁUGI FOTOGRAFICZNEJ
ZADZWOŃ +48 790 624 626
LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ PONIŻEJ