loader image
OFERTA FOTOGRAFICZNA

OFERTA FOTOGRAFICZNA

SESJA STUDYJNA

Zdjęcia na portale społecznościowe, do portfolio, profesjonalne sesje zdjęciowe! Dysponuję dwoma studiami zdjęciowymi. Wykonuję sesje wizerunkowe, biznesowe i reklamowe.

SESJA WE DWOJE/NARZECZEŃSKA

Marzysz o pięknych zdjęciach ze swoją drugą połówką? Ta sesja jest właśnie dla Was. Zdjęcia są wykonywane w studiu lub plenerze.

SESJE OKOLICZNOŚCIOWE

Chrzciny, komunia, studniówka, sesja ciążowa, sesja rodzinna. Fotoreportaże z konferencji oraz szkoleń.

SESJA DZIECIĘCA

Dzieciństwo tak szybko mija. Warto zachować te słodkie i radosne chwile w postaci zdjęć. Sesje dziecięce wykonywane są w studiu zdjęciowym. Jest również możliwość wykonania sesji dziecięcej w domu.

SESJE KOBIECE/AKTOWE

Ta sesja zdjęciowa jest dla każdej kobiety, która marzy o pięknych zdjęciach ukazujących jej piękno. Do sesji zdjęciowej możliwa jest usługa makijażystki oraz stylistki. Sesje wykonywane są w studiu i plenerze.

SESJA FANTASY

Kochasz klimat fantasy? Jeśli tak, to ta sesja jest dla Ciebie. Piszesz jaka postać Cię interesuje i ja, wraz z makijażystką i stylistką tworzymy dla Ciebie stylizację.


DODATKOWO

Stylizacja

Posiadam sukienki ciążowe, rekwizyty do sesji zdjęciowych oraz dużo pięknych opasek i wianków. Współpracuję z florystkami.

Voucher na sesję zdjęciową

Chcesz sprezentować bliskiej osobie sesję zdjęciową? U mnie przy zakupie sesji prezentowej dostajesz piękny Voucher prezentowy.

MAKIJAŻYSTKA

Profesjonalny makijaż do sesji zdjęciowej.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU,
W SPRAWIE WYCENY USŁUGI FOTOGRAFICZNEJ
ZADZWOŃ +48 790 624 626
LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ PONIŻEJ