fotograf na wieczór panieński Kraków, wieczór panieński Kraków, wieczór panieński w Krakowie, fotograf na wieczór panieński w Krakowie, sesja zdjęciowa na wieczorze panieńskim Kraków,  wieczór panieński sesja zdjęciowa w Krakowie

Oj tak, działo się! Wieczór Panieński Klaudii zaczął się od sesji zdjęciowej upamiętniający ten wielki dzień. Sesja odbyła się w studiu zdjęciowym w Nowej Hucie stylizowanym na apartament. Sesja z okazji wieczoru panieńskiego Klaudia miała odbyć się w plenerze, ale ze względu na pogodę została przełożona do studia.Godzinka sesji strasznie szybko minęła i zostały z niej piękne wspomnienia. Zdjęcia zaczęłyśmy od otwarcia szampana, następnie była wielka improwizacja co zobaczycie na poniższych zdjęciach.

Sesja zdjęciowa z okazji wieczoru Panieńskiego to świetna pamiątka dla Panny Młodej. Polecam również wykupienie takiej sesji na prezent z okazji wieczoru Panieńskiego. Panna Młoda na pewno będzie szczęśliwa z takiego unikatowego prezentu. Zapraszam do obejrzenia sesji z okazji Wieczoru Panieńskiego Klaudii!

FAQ

Jak wygląda sesja z okazji wieczoru panieńskiego i jak się ubrać?

Sesja trwa od 1h do 3h w zależności od wyboru pakietu. Możesz wybrać sesję w plenerze lub w studiu zdjęciowym. Przed sesją ustalamy miejsce sesji jak i waszą stylizację. Jeśli zdecydujesz się na sesję w plenerze, zaproponuję Ci kilka sprawdzonych przeze mnie miejsc. Sesja w studiu jest idealna, gdy nie jesteś pewna co do pogody a także, gdy wolisz kameralną atmosferę na sesji zdjęciowej.Jeśli chodzi o ubiór, to mam głowę pełną pomysłów, także z chęcią coś doradzę opierając się na gustach solenizantki 🙂

Jak pozować do zdjęć?

Nie martw się tym, tylko zostaw to mi. Na każdej sesji ustawiam swoje modelki/modelów także mam w tym doświadczenie. Zrobię wszystko co w mojej mocy aby Twoje zdjęcia z przyjaciółkami robiły wrażenie.

Jak długo czeka się na zdjęcia?

Zdjęcia otrzymujecie do 2 tygodni po wykonanej sesji zdjęciowej lub reportażu z wieczoru panieńskiego.

Możemy wybrać zdjęcia same?

Oczywiście! Jeśli macie taką ochotę, to do 24h po wykonanych zdjęciach wysyłam wam link do całości zdjęć i wybieracie zdjęcia do retuszu.

Reportaż z przyjęcia czy sesja zdjęciowa?

Jeżeli wieczór panieński ma motyw przewodni i macie wiele atrakcji zaplanowanych to idealnym wyborem będzie reportaż z przyjęcia. Natomiast, gdy szukacie atrakcji na wieczór panieński i chciałybyście, aby zdjęciom jak i stylizacji do niej poświęcić więcej czasu to idealna będzie dla was sesja zdjęciowa.

zapraszam również do obejrzenia zdjęć z fotoreportażu imprezy na wieczorze panieński

fotograf na wieczór panieński Kraków, wieczór panieński Kraków, wieczór panieński w Krakowie, fotograf na wieczór panieński w Krakowie, sesja zdjęciowa na wieczorze panieńskim Kraków,  wieczór panieński sesja zdjęciowa w Krakowie