loader image
MONIKA CYRAN

Fotografia, to mój sposób patrzenia na świat. W każde zdjęcie wkładam całą siebie, bo jest to coś, co kocham. Jestem otwarta na nowe wyzwania i Wasze pomysły. Zajmuję się wieloma odmianami fotografii, od ślubnej przez fotografię portretową i fotoreportaże. Często przy sesjach zdjęciowych inspiruję się malarstwem, literaturą i bajkami. Na fotografiach kocham uwieczniać emocje: uśmiech, łzy wzruszenia, namiętne uściski. Uwielbiam zamieniać teraźniejszy świat w bajkę. Zajmuję się również grafiką komputerową i dzięki umiejętnościom graficznym, zdjęcia stają się jeszcze piękniejsze. Chętnie pomogę wybrać najpiękniejsze miejsce na Wasze sesje zdjęciowe, aby zdjęcia, które otrzymacie były magiczne i wywołały uśmiech na Waszych twarzach. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, aby dopasować się do jego potrzeb. Zachęcam do spotkania przy dobrej kawie lub herbacie, na którym wysłucham Waszych sugestii i pomysłów oraz chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Moje doświadczenie?

Zanim zaczęłam pracować samodzielnie, jako fotograf, pracowałam w studiu zdjęciowym w Niemczech. Zajmowałam się fotografią studyjną i ślubną, w duecie z innym fotografem. Pracowałam również w firmie zajmującej się szkoleniami menadżerskimi i biznesowymi. Wykonywałam tam fotoreportaże ze szkoleń, oraz byłam grafikiem komputerowym. Pracowałam w dwóch agencjach reklamowych. Posiadam wykształcenie fotograficzne.

Nagrody, Publikacje?

Publikacja zdjęć w:
Fashion Meeting Pop Up Store, Wyborcza.pl Toruń, bajeczneobrazy.pl, Grafinia, Gdziewesele.pl

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie fotograficznym:

PORTRET 2016

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym orgaznizowanym przez UEK:

w kategorii „ludzie”

Gdzie wykonuje zdjęcia?

Sesje portretowe i studyjne najczęściej wykonuję w Krakowie, gdzie mieszkam. Fotoreportaże ślubne wykonuję na terenie całej Polski, a sesje ślubne w Polsce i zagranicą.

POCZYTAJ OPINIE NA MÓJ TEMAT!

KLIKNIJ TUTAJ!

error: Content is protected !!