loader image
OFERTA FOTOGRAFICZNA

WITAM WAS BARDZO SERDECZNIE,

bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie moją ofertą fotograficzną. Miło mi będzie, gdy wybierzecie mnie na swojego fotografa. Dla mnie najważniejsi jesteście Wy, Wasze potrzeby i życzenia odnośnie sesji zdjęciowej. Wykonuję zarówno bajkowe kompozycje jak i naturalne, delikatne zdjęcia, bo wiem, że każdy z nas ma inny gust, a chcę, aby pamiątka była dla każdego z Was wyjątkowa.

Ja zajmuję się wszystkim, Ty tylko piszesz czego potrzebujesz.

Przed sesją:

Zapraszam na konsultację telefoniczną, która jest niezbędna, aby omówić Wasze potrzeby i oczekiwania odnośnie sesji zdjęciowej. Omawiamy na konsultacji lokalizację sesji zdjęciowej, dobieramy i ustalamy stylizacje oraz ja rozwiewam wszelkie Wasze wątpliwości i odpowiadam na wszystkie Wasze pytania.

W dniu sesji:

Wstajecie rano, pijecie pyszną kawę i przyjeżdżacie w ustalone miejsce. Przez sesje zdjęciową przeprowadzę Was tak, żeby był to dla Was czas relaksu. Na koniec wspólnie wybierzemy ujęcia, które spodobają Wam się najbardziej.

Po sesji:

Dla mnie to czas, w którym retuszuje Wasze fotografie, czyli dopieszczam je, aby wywoływały zachwyt na Waszych twarzach. Finalnym momentem Naszej współpracy jest spotkanie na którym pokaże Wam Wasze zdjęcia w postaci odbitek lub fotoksiążki.


OFERTA FOTOGRAFICZNA

Sesja portretowa

W portrecie nie chodzi tylko o wygląd człowieka, ukazuje on jaki człowiek rzeczywiście jest. Przy wykonywaniu portretów ludzi nawet ta najmniejsza zmiana mimiki ludzkiej twarzy potrafi zupełnie zmienić wrażenie, który robi na osobie oglądającej. Wykonuję różne rodzaje portretów, od stylizowanych atelierowych, przez portrety na zewnątrz i studiu aż po portrety biznesowe.

Chrzest i Komunia

Zdjęcia z chrztu i komunii dziecka zostają na zawsze i w każdym momencie będzie można do nich powrócić by poczuć atmosferę i emocje tego wyjątkowego dnia. Fotografia chrztu i komunii nie tylko uwiecznia te ważne chwile dla całej rodziny, ale również stanowi obraz, który pozwoli dziecku uświadomić się swojej historii, której samo już nie pamięta. Warto, więc zadbać, by zdjęcia nie były przypadkowymi ujęciami, a obrazami, które niosą emocje i pozwalają poczuć aromat tego wyjątkowego dnia.

Fotografia to najpiękniejsza pamiątka chrztu i komunii, jaką możesz podarować swojemu dziecku.

Fotografia Ciążowa

to ukazanie kobiety już w zaawansowanej ciąży w najpiękniejszy i unikatowy sposób. Ciąża to piękny stan, ale niestety chwilowy, dlatego warto uwiecznić go na fotografiach. Taka sesja pomoże Ci zapamiętać ten czas jako coś wyjątkowego. Po pewnym czasie na pewno będziesz chciała wrócić do tych chwil, kiedy nosiłaś swoje maleństwo w brzuchu, zwłaszcza patrząc na nie gdy biega już po mieszkaniu.

Fotografia psów


W dzisiejszych czasach pies dla  wielu z was jest członkiem rodziny. Wiem o czym mówię, ponieważ sama mam pieska w domu. Psy nasze życie nie tylko upiększają ale też wzbogacają. Dzięki nim człowiek znajduje nowe hobby, które potrafi stać się sensem życia. Z własnego doświadczenia wiem jak bardzo cieszy piękna fotografia pieska z nami lub samego. Sesja z psem, to nie tylko zdjęcia ale też świetna zabawa dla Twojego psiaka oraz nowe, piękne wspomnienie.

Fotografia Rodzinna

Rodzina to największa wartość. Dzieci to szczęście, są one niewyczerpalnym źródłem radości dla rodziców. Miłość i szczęście towarzyszy każdemu fotografowaniu dziecka i rodzin. Chcę uchwycić Waszą rodzinę tak, jak Wy sami siebie widzicie.

Fotografia Narzeczeńska/We Dwoje

Każda sesja narzeczeńska jest opowieścią, którą pragnę dla Was zrealizować w osobisty i unikalny sposób. W fotografii narzeczeńskiej nie chodzi o kilka dobrych ujęć ale o zdjęcia, które pokażą Waszą miłość, uczucie jakie Was połączyło.
Fotografie, które opowiedzą Waszą historię, do której będziecie z przyjemnością
wracać po latach.

Fotografia Kobieca

to ukazanie kobiety w najpiękniejszy i unikatowy sposób.

Na codzień jesteś matką i żoną? Wydobędę z Ciebie pełną kobiecość, abyś poczuła się piękną i atrakcyjną kobietą, którą jesteś.

Wieczór Panieński

Szukasz niebanalnej atrakcji na wieczór panieński? Chcesz, żeby ten wieczór był wyjątkowy i pełen pięknych emocji? Planujesz dobrą zabawę w kobiecej atmosferze i potrzebujesz uwiecznić ją na pięknych fotografiach upamiętniających ten wieczór?

Sesja na wieczorze panieńskim będzie wyjątkową atrakcją ale także niezastąpioną pamiątką.

Studniówka

Wasza studniówka jest niepowtarzalnym wydarzeniem. Jeden ostatni raz się spotkacie oficjalnie jako uczniowie w ten wieczór. Razem ze swoimi przyjaciółmi i nauczycielami doświadczycie wyjątkowy i niezapomniany wieczór. Pozwólcie mi uchwycić tę chwilę na profesjonalnych i wysokojakościowych zdjęciach.

Zdjęcia testowe – Polaroidy

(test shoot) to zdjęcia dla początkujących modelek i modeli na potrzeby agencji modelek i modeli oraz do portfolio. Założeniem testów jest prostota. Zdjęcia wykonywane są w studiu zdjęciowym na jednolitym tle, ponieważ założeniem testów jest zapamiętywalna modelka a nie zdjęcie.  Polaroidy najlepiej wykonać u profesjonalnego fotografa, który wykona zdjęcia tak, aby model wyszedł korzystnie.

Fotografia Męska

to sztuka uchwytywania męskiej siły, delikatności i charakteru przez obiektyw aparatu. Skupia się na wyrażaniu męskiej energii, emocji oraz osobowości poprzez kompozycję, światło i perspektywę. Często cechuje ją dynamizm, wyrazistość oraz głębia przekazu, która podkreśla indywidualność mężczyzny.

Voucher prezentowy

Szukasz unikatowego prezentu dla bliskiej Ci osoby?

Voucher na sesje zdjęciową to prezent, który jednocześnie jest romantyczny, elegancki i do tego oryginalny. Efekty sesji zdjęciowej będą wspaniałą pamiątką na całe życie ale również niesamowitym przeżyciem. Możecie wykupić sesje zdjęciową lub sesje zdjęciową z dodatkową usługą makijażu.

Dodatkowo

Stylizacja

Posiadam sukienki ciążowe, rekwizyty do sesji zdjęciowych oraz dużo pięknych opasek i wianków. Współpracuję z florystkami.

Voucher na sesję zdjęciową

Chcesz sprezentować bliskiej osobie sesję zdjęciową? U mnie przy zakupie sesji prezentowej dostajesz piękny Voucher prezentowy.

Makijażystka

Profesjonalny makijaż do sesji zdjęciowej.


Przykładowa oprawa zdjęć

Każda sesja zdjęciowa jest inna i unikatowa, dlatego Wasze zdjęcia zasługują na unikatową oprawę.


F.A.Q.

Fotografia Ciążowa

 • Kiedy wykonać sesję ciążową?

  Sesję ciążową najlepiej wykonać pomiędzy 26 a 34 tygodniem. To wtedy brzuch jest już pięknie okrągły, a Ty nadal czujesz się komfortowo w różnych pozach. Oczywiście sesję ciążową można wykonać pod koniec ciąży, ale pamiętaj, by nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, bo możesz nie mieć wystarczająco sił na sesję zdjęciową.

 • Jak wygląda sesja i jak się ubrać?

  Sesja trwa od 1h do 3h. Możesz wybrać sesje w plenerze lub w studiu zdjęciowym. Przed sesją ustalamy miejsce sesji jak i ubiór. Jeśli zdecydujesz się na sesję w plenerze, zaproponuję Ci kilka sprawdzonych przeze mnie miejsc. Sesja W studiu odbywa się w kameralnej atmosferze. Poza Tobą i Twoją drugą połówką jestem tylko ja. Nie musisz kupować specjalnych ubrań ponieważ dysponuję strojami dla przyszłych mam, które podkreślą Twoją urodę i pozwolą nam skomponować unikalne kadry.

 • Jak pozować do zdjęć?

  Nie martw się, na każdej sesji staram się ustawić przyszłą mamę tak, aby wyglądała zachwycająco. Udzielam rad i wskazówek, dzięki którym dowiesz się, jak pozować.

 • Czy sesja jest dla kobiet, które czują się niekomfortowo w ciąży?

  Oczywiście! Wiele kobiet w ciąży czuje się nieatrakcyjnie. Sesja ma na celu podkreślić piękno nie tylko ciążowego brzuszka, ale też kobiecego ciała. Dlatego tak ważne jest wcześniejsze przygotowanie choćby makijażu czy fryzury. One naprawdę dodają przed obiektywem pewności siebie. Gdy dowiem się, czego oczekujesz i czego się obawiasz, zadbam o odpowiednią garderobę, abyś wyglądała zachwycająco!

 • Co jeśli tego nie zrobisz?

  Pamiętaj, że ten czas już nigdy nie powróci, a zdjęcia będą pamiątką na lata dla Was i dla Waszego maluszka.

  Jeśli Twój mąż/partner nie chce brać udziału w sesji, to nie namawiaj go na siłę, ale też sama nie rezygnuj z sesji.

Chrzest i Komunia

 • Fotograf kościelny czy wasz prywatny?

  Fotograf kościelny nie skupia się wyłącznie na waszym dziecku i nawet nie wie kto jest jego rodzicem. Robi zdjęcia wszystkim dzieciom, raczej nie czeka na uśmiech, tylko robi je szybko, by po prostu zdążyć je zrobić każdemu dziecku.

  Osobisty, profesjonalny fotograf, zamówiony tylko dla Was, nie będzie się spieszył. Wie doskonale kto należy do rodziny. Skupia się przede wszystkim na Waszej córce lub Waszym synu, który właśnie przystępuje do Pierwszej Komunii lub Chrztu Świętego.

 • Czy posiadam zgodę na wykonywanie zdjęć w kościele?

  Oczywiście. Posiadam legitymację fotografa upoważnionego do fotografowania celebracji liturgicznych.

 • Przygotowania

  Fotografowanie przygotowań do ceremonii, wykonuje w Waszym domu. Jest to zdecydowanie moja ulubiona część. Warto uwiecznić radosne momenty przygotowywania dziecka i uśmiechy, których w tym momencie nigdy nie brakuje. Podczas tej części reportażu jest dużo interesujących ujęć, a relacja tworząca się w tej chwili między rodzicami a maluszkiem powoduje niezwykle wzruszające i wywołujące radość na twarzy kadry.

 • Sakrament Chrztu lub komunii

  Podczas chrztu staram się uchwycić wszystkie najistotniejsze elementy.

  Podczas uroczystości w kościele jest mało miejsca, dlatego jestem wyposażona w jasne i szerokokątne obiektywy, by zapewnić najlepszą jakość zdjęciom. Po zakończeniu mszy świętej robię zdjęci grupowe wszystkim gościom, do którego dołączyć może ksiądz. Wykonuje je w kościele albo przed nim, w zależności od waszych upodobań lub pogody.

 • Przyjęcie po chrzcie lub komunii

  Ostatnim elementem reportażu z chrztu świętego waszego dziecka jest przyjęcie. Zaczynam od fotografowania życzeń składanych wam i dziecku przez gości. Do obiadu wykonuję fotografie sytuacyjne, staram się uchwycić ciekawe momenty. Po posiłku następuje czas na zdjęcia portretowe gości z dzieckiem. Czas przyjęcia jest w szczególności przeznaczony dla was, dlatego spędzam na nim czas dyskretnie fotografując was, waszych gości i dziecko.

Wieczór Panieński

 • Reportaż z Przyjęcia czy sesja zdjęciowa?

  Jeżeli wieczór panieński ma motyw przewodni i macie wiele atrakcji zaplanowanych to idealnym wyborem będzie reportaż z przyjęcia.

  Natomiast, gdy szukacie atrakcji na wieczór panieński i chciałybyście, aby zdjęciom jak i stylizacji do niej poświęcić więcej czasu to idealna będzie dla was sesja zdjęciowa.

 • Jak wygląda sesja i jak się ubrać?

  Sesja trwa od 1h do 3h w zależności od wyboru pakietu. Możesz wybrać sesję w plenerze lub w studiu zdjęciowym. Przed sesją ustalamy miejsce sesji jak i waszą stylizację. Jeśli zdecydujesz się na sesję w plenerze, zaproponuję Ci kilka sprawdzonych przeze mnie miejsc. Sesja w studiu jest idealna, gdy nie jesteś pewna co do pogody a także, gdy wolisz kameralną atmosferę na sesji zdjęciowej.

  Jeśli chodzi o ubiór, to mam głowę pełną pomysłów, także z chęcią coś doradzę opierając się na gustach solenizantki 🙂

 • Jak pozować do zdjęć?

  Nie martw się tym, tylko zostaw to mnie. Na każdej sesji ustawiam swoje modelki/modelów także mam w tym doświadczenie. Zrobię wszystko co w mojej mocy aby Twoje zdjęcia z przyjaciółkami robiły wrażenie.

 • Jak długo czeka się na zdjęcia?

  Zdjęcia otrzymujecie do 2 tygodni po wykonanej sesji zdjęciowej lub reportażu z wieczoru panieńskiego.

 • Możemy wybrać zdjęcia same?

  Oczywiście! Jeśli macie taką ochotę, to do 24h po wykonanych zdjęciach wysyłam wam link do całości zdjęć i wybieracie zdjęcia do retuszu.

 • Co jeśli tego nie zrobisz?

  Pamiętaj, że te chwile już nigdy nie powrócą, a zdjęcia będą pamiątką na lata dla przyszłej Panny Młodej.

Fotografia Kobieca

 • Jak wygląda sesja i jak się ubrać?

  Sesja trwa do 3h. Możesz wybrać sesje w plenerze lub w studiu zdjęciowym. Sesja może być równiez wykonana w apartamencie. Przed sesją ustalamy miejsce zdjęć jak i ubiór. Jeśli zdecydujesz się na sesję w plenerze, zaproponuję Ci kilka sprawdzonych przeze mnie miejsc. Sesja W studiu odbywa się w kameralnej atmosferze. Przed sesją omawiamy Twój ubiór, który podkreśli Twoją urodę i pozwoli nam skomponować unikalne i zachwycające kadry.

 • Jak pozować do zdjęć?

  Nie martw się. Udzielam rad i wskazówek, dzięki którym dowiesz się, jak pozować. Cała sesja zdjęciowa wykonywana jest w swobodnej atmosferze i na pewno nie pozwolę Ci abyś czuła się spięta. Obiecuje, że wydobędę z Ciebie prawdziwą kobiecość, którą chowasz w codziennym życiu.

 • Boisz się a może nie jesteś pewna czy taka sesja jest własnie dla Ciebie? Zaufaj.

  Jak same wiemy, jako kobiety przez całe życie głównie myślimy o innych, a nasze „Ja” często idzie w odstawkę. Żałujemy sobie rozrywki, zachcianek na rzecz kochanych dzieci, partnerów, rodziny i pracy. Zapominamy o sobie. Kiedy nie dajemy SOBIE, nie możemy dać więcej dla INNYCH.

  Czujesz się niewidzialna? Czas to zmienić. Zasługujesz na to, aby poczuć się dobrze i wyjątkowo.

  Nie bój się, tylko ZRÓB TO. To jest Twój czas na zmianę.

  Obiecuję, że patrząc na swoje zdjęcia poczujesz się znów piękna, seksowna, doceniona, a reakcja Twojego partnera przerośnie Twoje oczekiwania.

 • Co jeśli tego nie zrobisz?

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czas nam ucieka. Oczywiście możesz czekać dalej. Możesz zastanawiać się kolejne parę la, czy powinnaś to dla siebie zrobić, czy w ogóle możesz… Ale pamiętaj. Czasu zwrócić się nie da. Twoja kobieca osobowość kotłować się będzie coraz bardziej, powodując frustracje o niepodjęciu decyzji, a Ty wciąż będziesz stała w miejscu. Czy Twoje życie jest warte czekania? Czy będziesz żałowała bardziej tego co zrobiłaś? Czy tego czego nie zrobiłaś? Gwarantuje Ci, że to drugie.

  Zrób sobie „Dzień księzniczki” abyś poczuła pełną radość z życia oraz poczuła się cudownie w swoim ciele.


Opinie
osób, które miałam przyjemność fotografować:

Pracowałem już z kilkunastoma fotografami i mogę Monikę polecić z ręką na sercu. Profesjonalne podejście, bardzo dobry kontakt. Wszystko załatwione bardzo szybko i sprawnie. Oby więcej takich osób.

– Patryk (Polaroidy)

Serdecznie polecamy p. Monikę! Efekty sesji zdjęciowej przerosły nasze oczekiwania. Zdjęcia wyszły prześliczne. Chociaż obydwoje z mężem nie czujemy się komfortowo przed obiektywem, to bawiliśmy się świetnie podczas sesji. Monika zadbała o sympatyczną, miłą i zabawną atmosferę. Była to nasza pierwsza sesja ciążowa i mamy nadzieję, że nie ostatnia 🙂

– Dominika i Łukasz
(Sesja ciążowa)

Monika to bardzo utalentowany fotograf 🙂
Sesja zdjęciowa przebiegła w bardzo fajnej, miłej i wyluzowanej atmosferze. Monika dużo proponuję od siebie przez co zdjęcia są lepsze. Jestem bardzo zadowolona z sesji jak i z efektu końcowego. Gorąco polecam.

– Karolina (Sesja narzeczeńska)

Pani Monika jest wspaniałym fotografem. W trakcie wykonywania zdjęć wykazała się pomysłowością w ich aranżacji i zbudowała wspaniałą atmosferę dla wszystkich członków rodziny, która pozwoliła im się rozluźnić. Zdjęcia wysokiej jakości stanowiły podstawę do stworzenia przez Panią Monikę przepięknej fotoksiążki, która będzie stanowić dla nas pamiątkę na całe życie. Gorąco polecam Panią Monikę jako osobę niezwykle kompetentną do uwieczniania ważnych chwil w życiu każdej rodziny!

– Magdalena
(Fotoreportaż z komunii)

Zdjęcia z Moniką to sama przyjemność. Jesteśmy po sesji ślubnej plenerowej i nie możemy oderwać oczu od tych pięknych zdjęć. Monika podczas sesji dużo nam podpowiadała, jak mamy pozować, by zdjęcia dobrze wyszły, miała mnóstwo pomysłów i dała nam też możliwość wniesienia swoich propozycji. Zdjęcia dostaliśmy ekspresowo, bo już dwa dni po sesji były gotowe. Radosna i bardzo zdolna fotografka, polecamy serdecznie jej usługi 🙂

– Daria (Sesja ślubna)

Bardzo polecam sesje z tą mega utalentowaną i sympatyczną fotografką. W sesji brała udział nasza rodzinka z pieskiem maltańczykiem. Zdjęcia są przepiękne, jesteśmy mega zadowoleni, to będzie cudowna pamiątka na całe życie ❤️. Monika nie tylko zrobiła cudne zdjęcia, doradziła nam także w kwestii pasującej stylizacji do wnętrza i podsunęła wiele pomysłów, przez co zdjęcia wyszły bajecznie. Dziękujemy raz jeszcze i z pewnością jeszcze skorzystamy.

– Dominika (Sesja rodzinna
z psem)

ZAPRASZAM DO KONTAKTU,
W SPRAWIE WYCENY USŁUGI FOTOGRAFICZNEJ
ZADZWOŃ +48 790 624 626
LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ PONIŻEJ

  *Wszystkie pola muszą być wypełnione.


  Privacy Settings
  We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
  Youtube
  Consent to display content from - Youtube
  Vimeo
  Consent to display content from - Vimeo
  Google Maps
  Consent to display content from - Google
  error: Content is protected !!