loader image
OFERTA ŚLUBNA

GRATULUJĘ WAM BARDZO SERDECZNIE!

Nareszcie jesteście zaręczeni i tak bardzo gotowi, żeby zaplanować swój ślub marzeń. Moją największą pasją jest fotografia ślubna i narzeczeńska dlatego też dokładam wszelkich starań, aby Wasze zdjęcia były wyjątkowe. Na sesję ślubną chętnie wyszukam Wam bardzo wyjątkowe miejsce, które zachwyci nie tylko Was ale całą Waszą rodzinę. Zdjęcia, które otrzymacie będą jasne, w naturalnych kolorach. Będzie na nich zapisana Wasza historia ślubna wraz z emocjami, które będą towarzyszyć Wam tego wspaniałego dnia.

Przed sesją:

Bardzo ważne jest, abyśmy się wzajemnie poznali. Dlatego zapraszam Was na spotkanie przy pysznej kawie, na którym poznacie mnie a ja odpowiem na wszystkie Wasze pytania. Na spotkaniu chciałabym również poznać Wasze oczekiwania odnośnie kadrów, które są dla Was najbardziej istotne. Na pewno oglądaliście wiele zdjęć ślubnych i są takie momenty, które chcecie, aby na pewno zostały uchwycone. O nich właśnie chcę wiedzieć, ponieważ dla mnie każdy ślub zasługuje na unikatową oprawę. Jest to Wasz dzień a ja chcę żeby było wszystko po Waszej myśli.

Podczas Waszego ślubu:

Staram się być niewidzialna, gdy mnie nie potrzebujecie a chcecie skupić się na sobie. Wychwytuję wtedy wszystkie momenty w sposób naturalny, niepozowany oraz Wasze emocje. Natomiast, gdy tylko jest okazja, aby wykonać piękne i niepowtarzalne ujęcie, to wkraczam do akcji. Mówię Wam gdzie stanąć i jak się ustawić. Cały czas mam w pamięci wszystkie Wasze najbardziej istotne momenty, które chcecie aby zostały uchwycone na Waszym ślubie. Skupiam się na nich ale także obserwuję cały Wasz ślub i tworzę Waszą historie ślubną, którą później będziecie mogli oglądać w pięknym albumie.

Po Waszym ślubie:

Jest to czas, gdy Wy cieszycie się sobą i odpoczywacie po Waszym ślubie i długiej zabawie na weselu. Dla mnie to czas, w którym wybieram Wasze zdjęcia ślubne i dopieszczam je, aby wywoływały zachwyt na Waszych twarzach. Gdy zdjęcia są gotowe podsyłam Wam projekt fotoksiążki do akceptacji. Finalnym momentem Naszej współpracy jest spotkanie, na którym pokaże Wam Wasze zdjęcia ślubne w formie elektronicznej jak i papierowej.

Fotoreportaż ślubny

Reportaże ślubne, sesje ślubne plenerowe na terenie całej Polski i zagranicą. Fotografia ślubna Kraków i okolice. Zdjęcia na ślubie i weselu.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio ślubnego.

Bardzo proszę o cierpliwość.
 Ładowanie portfolio ślubnego może trochę potrwać ze względu na wysoką jakość zdjęć.

Sesja ślubna

OFERTA ŚLUBNA

10 GODZIN FOTOGRAFOWANIA

Zazwyczaj zaczynam pracę od przygotowań a kończę po oczepinach.
Jednakże to Ty określasz kiedy zaczynam i kończę pracę.

300 ZDJĘĆ

300 zdjęć po autorskiej obróbce w pełnym rozmiarze + zdjęcia reportażowe min. 200 po podstawowej korekcie.

Galeria

Galeria dostępna pod hasłem dla Ciebie i Twoich gości oraz znajomych już dwa tygodnie po ślubie.

SESJA PLENEROWA

Sesja plenerowa, z której otrzymacie przepiękną pamiątkę, trwa od 1 do 3 godzin.
Sesja ślubna w dniu ślubu trwa od 30 minut do godziny.

Fotoksiążka

Fotoksiążka najwyższej jakości. W formacie pionowym lub poziomym.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zdjęcia w galerii internetowej zobaczycie już dwa tygodnie po ślubie.


DODATKOWO

Dodatkowe zdjęcia

Możliwość dokupienia wszystkich pozostałych zdjęć poza pakietem bez obróbki lub z obróbką.

Usługa florystyczna na sesje ślubną

Współpracuję z utalentowaną florystką, która tworzy magiczne wianki i bukiety ślubne.

MAKIJAŻYSTKA

Polecam wspaniałą makijażystkę.

SESJA PLENEROWA W INNYM DNIU

Sesja plenerowa ślubna w innym dniu lub wyjazdowa.

TRZY FOTOKSIAŻKI

Album dla Was i mniejsze fotoksiążki dla Waszych rodziców.

SESJA NARZECZEŃSKA

Chcecie poznać mnie przed Waszym ślubem oraz zyskać więcej pięknych zdjęć? Zapraszam na sesję narzeczeńską.


PRZYKŁADOWA OPRAWA ZDJĘĆ

Każdy ślub jest inny i unikatowy, dlatego Wasze zdjęcia ślubne zasługują na unikatową i piękną oprawę. Sami wybieracie dla siebie pudełko na odbitki jak i fotoalbum.

F.A.Q.

Dlaczego powinniście wybrać właśnie mnie? 

Fotografia ślubna, to moja pasja. Uwielbiam tworzyć kreatywne, wesołe i pokazujące Waszą miłość zdjęcia, które będą cieszyć was przez wiele lat. Świadomość, że wykonane przeze mnie zdjęcia będą ozdabiać Wasze ściany i cieszyć oczy napawa mnie prawdziwą dumą i szczęściem. Staram się, aby osoby przed moim obiektywem czuły się swobodnie, ponieważ pozwala mi to uchwycić chwile, emocje, ludzi oraz miłość w naturalny i spontaniczny sposób. Jeśli jednak będziecie się czuli swobodniej, gdy będę Was ustawiać, to oczywiście tak zrobię. Niektóre z moich Par Młodych bardzo doceniały moje wskazówki co do ustawień w trakcie sesji, ponieważ czuli się w ten sposób bardziej komfortowo.

Na fotoreportaże ślubne zawsze zabieram dwa aparaty, 4 karty pamięci, zapasowe baterie oraz lampy błyskowe. Nie musicie się obawiać o to, że przypadkowo usuną mi się Wasze zdjęcia ślubne lub nie poradzę sobie w ciemnej sali. Jestem przygotowana na każde warunki.

Mam wieloletnie doświadczenie jako fotograf ślubny i zanim nadejdzie Wasz wielki dzień, będziemy mieli okazję się poznać. Chciałabym dowiedzieć się, jakie zdjęcia lubicie i na jakich momentach Wam najbardziej zależy. Przed ślubem omówimy wszystkie szczegóły, abym mogła dostosować się do Waszych oczekiwań.


Czy posiadam zgodę na wykonywanie zdjęć w kościele?

Oczywiście. Posiadam legitymacje fotografa upoważnionego do fotografowania celebracji liturgicznych.


Co wyróżnia wykonywane przeze mnie fotografie?

Na pewno fotografie tętniące kolorami. Uwielbiam, gdy zdjęcia są pełne barw. Nie są one bardzo kontrastowe lub nasycone, ale subtelne i oddające radość Waszego wspaniałego dnia oraz pięknej sesji ślubnej.


Czy pracuję tylko w Krakowie?

Mieszkam w Krakowie, ale fotoreportaże ślubne wykonuje na terenie całej Polski. Sesje ślubne wykonuje również zagranicą. Dojadę wszędzie, gdzie będą na mnie czekali wspaniali ludzie i ich pełen miłości dzień.


Możemy wybrać zdjęcia sami?

Zdjęcia z reportażu ślubnego wybieram ja, ponieważ jest ich bardzo dużo i ciężko by Wam było przebrnąć przez tak dużo zdjęć. Z sesji ślubnej istnieje możliwość wyboru zdjęć przez Was, jeśli wyrazicie taką chęć.


Jak długo czeka się na zdjęcia?

Zdjęcia otrzymujecie do 2 tygodni po Waszym weselu. Zdjęcia w pierwszej kolejności otrzymacie na serwerze, gdzie Wy i Wasi goście weselni będziecie mogli obejrzeć i pobrać swoje zdjęcia.


Czy możemy przygotować listę ujęć do zrobienia?

Jasne, choć sama wykonuje taka listę na spotkaniu z Wami, gdy wypytuje Was o Wasze wymarzone ujęcia oraz co chcielibyście aby było na pewno uwiecznione na fotografiach.


Czy obrabiam swoje zdjęcia w stylu czarno-białym?

Raczej rzadko. Chciałabym odzwierciedlić Wasz ślub tak jak on się naprawdę odbył. Skoro swoimi oczami widzimy w kolorach pozostaję przy naturalnych kolorach.


W jaki sposób otrzymamy swoje zdjęcia ze ślubu?

Otrzymacie wszystkie najpiękniejsze zdjęcia (liczba wg. wybranej kolekcji fotografii) autorsko obrobione, w najwyższej rozdzielczości, na eleganckiej pamięci USB.


Czy możemy podpisać umowę i zarezerwować termin internetowo?

Oczywiście, jeśli nie jesteście z Krakowa lub nie macie czasu na spotkanie, to możemy porozmawiać na Messengerze i podpisać umowę przez e-maila.


Konsultacja przedślubna, rozmowa zapoznawcza…

Towarzystwo fotografa na ślubie jest zawsze czymś bardzo intymnym. Dlatego jest to takie ważne, żebyście czuli się z moją obecnością komfortowo. Z racji tego chciałabym abyście mnie wcześniej poznali. Co wy na to abyśmy spotkali się przy kawie i porozmawiali?Opinie Par Młodych,
którym miałam przyjemność towarzyszyć na ślubie:

Para Młoda wybrała na miejsce swojej sesji zdjęciowej ślubnej Zamek Tenczyn. Bardzo długo wyczekiwana sesja ślubna.

Na Monikę trafiliśmy podczas oglądania jej zdjęć na jednym z portali ślubnych. Bardzo spodobały nam się zdjęcia, które wykonała na dotychczasowych ślubach, były na nich uchwycone najpiękniejsze momenty podczas uroczystości ślubnych, wesel i przyjęć a także sesji plenerowych. Dlatego zdecydowaliśmy, że będzie fotografem również na naszym przyjęciu ślubnym. Dzień uroczystości ślubnej i przyjęcia był przepiękny, a dzięki wykonanym przez Monikę zdjęciach możemy cały czas wracać do tego dnia i przywoływać wspomnienia. Jesteśmy zachwyceni zdjęciami z tego dnia, 🙂 uchwyciła nasze spojrzenia, gesty, najpiękniejsze momenty, ale także ważne i zabawne chwile z rodziną i przyjaciółmi. Zdjęcia są w pięknych kolorach, wykonane profesjonalnie, a przede wszystkim widać, że wykonuje je z pasją :)Sesja ślubna również wyszła świetnie. Ze względu na pogodę musieliśmy ją kilka razy przesuwać, ale gdy udało się ją wykonać, wyszła po prostu cudownie 🙂 Zdjęcia są jak z bajki 🙂 Bardzo polecamy.

– Agnieszka & Bartek

Pani Monika może wydawać się cichą i skromną osobą na początek, jednakże po bliższym spotkaniu widać już na odległość dryg i zamiłowanie do fotografowania. Nie było problemu z komunikacją, wyborem miejsc na sesje ślubne i narzeczeńskie a także już z samą realizacją zlecenia w dniu wesela. Zdjęcia uchwycone oddają idealnie klimat zorganizowanej imprezy weselnej, a także poprzedzającej jej ceremonii ślubnej. Dobry fotograf potrafi uchwycić wszystko co najważniejsze jednym zdjęciem i to tak iż nawet nikt go nie zauważy. Taka właśnie jest Pani Monika. Artystka w swoim żywiole i jeśli się zastanawiacie to już nie ma potrzeby – Pani Monika spełni z nadwyżką wasze oczekiwania.

Sesja narzeczeńska i poślubna udowodniły mi że nawet mogę być fotogeniczny. W przepięknych plenerach i kadrach zachwycających powagą zdjęcia wyszły idealnie ale i także jednocześnie przedstawiają radość z okazji święta jakie obchodziliśmy i będziemy jeszcze je obchodzić wielokrotnie wracając pamięcią właśnie dzięki zdjęciom. Zdecydowanie Polecamy i pozdrawiamy!

– Ewelina & Rafał

Profesjonalna fotograf, doskonale odnajdująca się w w plenerze przestrzennym na łonie natury. Kompozycje nieźle współgrają z klimatem „magicznym” i bajkowym, ponieważ takich cech nabierają niekiedy jej obrobione zdjęcia (są świetnie nasycane kolorami, wyraziste ale wszystko z umiarem). Polecam Monikę do sesji narzeczeńskiej (tu co ciekawe najbardziej podobała mi się sesja w przestrzeni zamkniętej, trochę retro i fajnie że też sobie poradziła), ślubno-weselnej, plenerowej. Współpraca bezkonfliktowa, z licznymi kompromisami (bo wiadomo, jako klienci mieliśmy też swoje kaprysy i wizje) z szacunkiem i spokojem.W imieniu swoim i żony dziękuję za sesję w Rzeszowie, gdzie niekiedy (wydawałoby się) z pospolitej przestrzeni miejskiej gdzie „gołym okiem” zwykły przechodzień nie znalazłby nic ciekawego, fotograf wydobyła dziką naturę, żywe kolory i wyjątkowość jaka łączyła mnie i żonę w tym miejscu. W dalszej kolejności dziękujemy za zdjęcia w Jędrzejowie (zwłaszcza te zrobione w kościele – magia) i we Lwowie (piękna sesja w parku i może troszeczkę za mało tej „tkanki miejskiej”, ale sesja na tle zabytkowych gmachów czy nietypowych witryn sklepowych nocną aurą – mega!)

– Grzesiek & Monika
SKORZYSTAJ Z OFERTY
ZAPYTAJ O WOLNY TERMIn
ZADZWOŃ +48 790 624 626
LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ PONIŻEJ

  *Wszystkie pola muszą być wypełnione.


  Fotografia ślubna ❤ Fotograf ślubny ❤ Monika Cyran Fotografia

  Wedding.pl Poleca

  Privacy Settings
  We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
  Youtube
  Consent to display content from - Youtube
  Vimeo
  Consent to display content from - Vimeo
  Google Maps
  Consent to display content from - Google
  error: Content is protected !!