Sesja zdjęciowa na walentynki, sesja zdjęciowa walentynki Kraków, Sesja walentynkowa, prezent na walentynki Kraków, pomysł na walentynki Kraków, sesja zdjęciowa na prezent walentynkowy, sesja na walentynki, walentynkowa sesja fotograficzna Kraków

14 luty – święto zakochanych

Szukasz unikatowego prezentu na walentynki dla swojej ukochanej?

Sesja Zdjęciowa na walentynki będzie dla Twojej kobiety magiczną i niezapomnianą atrakcją a zarazem romantycznym prezentem walentynkowym.

Walentynki to dzień, w którym świętujemy miłość. W tym roku świętujcie go w oryginalny sposób. Podaruj swojej ukochanej sesję walentynkową. Ale nie taka z pozowanymi zdjęciami, na których się na siebie patrzycie jak idealna para z magazynu ale spontaniczne i przypadkowe zdjęcia, które pokazują, jak silna jest wasza więź miłosna.

Jeśli szukasz prezentu, który zaskoczy Twoją kobietę a zarazem uszczęśliwi ją, to obiecuję że tak właśnie będzie. Gdy Twoja ukochana dowie się, że zorganizowałeś dla Was sesje we dwoje lub dla niej indywidualną sesje zdjęciową na walentynki będzie pełna zachwytu i prze szczęśliwa.

 

Sesje na walentynki są wykonywane u mnie w studiu w stylizacji boho. Jest tam piękna huśtawka dla dwóch osób, łózko z baldachimem i wiele innych atrakcji w romantycznym i przytulnym klimacie.

Jeśli będzie śnieg, to sesja zdjęciowa może odbyć się w plenerze.

Taka sesja jest świetną zabawą ale również unikatową pamiątką. Bardzo mało osób decyduje się na sesje w zimie a efekty takich zdjęć są zawsze unikatowe i magiczne.

Sesje walentynkowe na które możecie się u mnie zapisać, to sesja:

– we dwoje
– kobieca
– rodzinna
– ciążowa

Prezent na walentynki – voucher na sesje zdjęciową

Chciałbyś wręczyć swojej ukochanej sesje zdjęciową jako prezent walentynkowy, ale wolisz aby sesja zdjęciowa we dwoje lub indywidualna została wykonana w innym terminie?

Idealny będzie dla Ciebie zakup vouchera prezentowego.

Po zakupie wybranej przez Ciebie sesji zdjęciowej wysyłam do Ciebie voucher prezentowy przygotowany do wręczenia lub mogę wysłać również w formie pdf’a do samodzielnego wydrukowania.

Pakiety sesji walentynkowej “we dwoje”, które możecie u mnie wybrać:

Standard

Plener lub studio

1 stylizacja

Czas sesji: 30 min

5 ujęć wybranych przez Ciebie, poddane autorskiej obróbce

Dodatkowe ujęcia spoza pakietu 40 zł/szt

PEŁNY

Plener lub studio

1 -2 stylizacji

Czas sesji: 1h

10 ujęć wybranych przez Ciebie, poddane autorskiej obróbce

Dodatkowe ujęcia spoza pakietu 35 zł/szt

Premium

Plener lub studio

2-3 stylizacji

Czas sesji do 2h

15 ujęć wybranych przez Ciebie, poddane autorskiej obróbce

Dodatkowe ujęcia spoza pakietu 30 zł/szt

wydruki 15×23 cm, papier jedwabisty

Jesteś zdecydowany na unikatowy prezent walentynkowy dla swojej ukochanej, który będzie Waszą pamiątką na całe życie? Napisz do mnie przez formularz kontaktowy. 


    *Wszystkie pola muszą być wypełnione.


    Sesja zdjęciowa na walentynki, sesja zdjęciowa walentynki Kraków, Sesja walentynkowa, prezent na walentynki Kraków, pomysł na walentynki Kraków, sesja zdjęciowa na prezent walentynkowy, sesja na walentynki, walentynkowa sesja fotograficzna Kraków