Od sesji fantasy zaczęła się moja przygoda z fotografią. Do tego rodzaju zdjęć mam bardzo duży sentyment i z miłą chęcią wracam do takich sesji. Uwielbiam wymyślać dla Was bajkowe stylizacje abyście poczuli się wyjątkowo i unikatowo, jak postacie z bajek. Do tej pory stworzyłam już wiele „bajek” z Wami i każda z tych sesji była dla mnie wyjątkowa. Uwielbiam też klimaty cosplay i często zobaczycie mnie na eventach jak np. Pyrkon.

Bardzo często pytacie mnie jak tworzy się takie fotografie. Nie ma na to jednej odpowiedzi. Czasami bierze udział w całej sesji kilka osób jak np. stylistka, makijażystka a czasami tylko ja i osoba fotografowana. Dużą rolę w sesjach fantasy odgrywa obróbka graficzna zdjęć na którą przy sesji bajkowej muszę poświęcić sporo czasu. Wszystko tak na prawdę zależy od tego jaką stylizacje sobie wymarzycie. Czy jest ona bardzo wymagająca. Przygotowanie do sesji odbywa się w kilku etapach. Na początku ustalamy motyw przewodni sesji, później myślimy nad miejscem sesji. Po określeniu tych dwóch rzeczy zaczynamy zbierać wszystkie potrzebne rzeczy na sesje czyli ubiór i rekwizyty. Zazwyczaj do sesji fantasy potrzebna jest też makijażystka, która umie wykonywać kolorowe makijaże a nie tylko klasyczne. Na sesji pomagam Wam się ustawić a po sesji zajmuję się retuszem Waszych zdjęć aby nadać im magii.

Poniżej mam dla Was kilka moich ulubionych fotografii z sesji fantasy. Zapraszam do oglądania.

Przykładowe sesje fantasy:

Zapraszam również do obejrzenia sesji w stylizacji Gnijącej Panny Młodej
Relacja z Cytadeli, cosplay
ślub elfów
Sesja w stylizacji elfki
Elficka sesja zdjęciowa na terenie Krakowa. Zdjęcia bajkowe, fantasy w Krakowie i okolicach. Sesja na prezent świąteczny urodzinowy. Monika Cyran Fotografia. Fotograf Kraków. Fotomanipulacja.